Wordwall tajemniczy ogród'' - plan wydarzeń

Pobierz

d) miał raka.. Dzięki kontaktowi z naturą ____ również dzieci.. b) Porzucili córkę.. c) Zmarli na cholerę.Niezwykły ogród po dziesięciu smutnych latach ____.. a) Frances Eliza Burnett b) Jan Brzechwa c) Julian Tuwim 2) Wskaż imię i nazwisko kuzyna Mary Lennox a) Dick Sowerby b) Colin Craven c) Archibald Craven 3) Co się stało z rodzicami Mary Lennox?. c) sądził,że rośnie mu garb i umrze.. Klasa 5 Klasa 6 Polski.. e) miał wypadek.. e) miał wypadek.. wg Agnieszkakulig7.. 20) Na posiadłości wujka, znajdowały się a) pole uprawne.. Klasa 4 Polski.Śmierć rodziców Mary., Wyjazd Mary do Anglii., Zapoznanie się Mary z Martą., Płacz w korytarzu., Znalezienie klucza do ogrodu., Odnalezienie furtki do ogrodu.śmierć rodziców mary lennox., wyjazd osieroconej mary do anglii., chłodne powitanie w nowym domu., zapoznanie się mary z martą., tajemnica zamkniętego ogrodu., płacz w korytarzu., znalezienie klucza do ogrodu., skakanka prezentem od marty., odnalezienie furtki do ogrodu., mary w tajemniczym ogrodzie., zakup narzędzi i nasion., pierwsze spotkanie …śmierć rodziców mary podczas epidemii cholery w indiach., decyzja o wysłaniu dziewczynki do wuja w anglii., podróż do anglii (na statku, w pociągu pod opieką pani medlock, jazda powozem przez wrzosowisko).. 19) Klucz do furtki do tajemniczego ogrodu wskazał/wskazała: a) wiewiórka..

tajemniczy ogród Znajdź słowo.

19) Klucz do furtki do tajemniczego ogrodu wskazał/wskazała: a) wiewiórka.. a) Zginęli w czasie trzęsienia ziemi.. , Natrafienie na puste grządki marchwi przez kreta Marcina.. f) nie miał nóg.. b) Porzucili córkę.. wg Monikacze.Śmierć rodziców Mary., Wyjazd Mary do Anglii., Zapoznanie się Mary z Martą., Płacz w korytarzu., Znalezienie klucza do ogrodu., Odnalezienie furtki do ogrodu.Plan wydarzeń "Tajemniczy ogród" Sdílet Sdílet podle Nuskakopec.. b) rozległe wrzozowiska.1) Podaj autora lektury Tajemniczy ogród.. , Odzyskanie wszystkich brakujących roślin, warzyw i owoców .przykładowe ćwiczenia do pracy online (proszę o dodawanie materiałów autorskich, powielanie raz przypiętych dokumentów tworzy bałagan).. Plan wydarzeń "Tajemniczy ogród" Ustawianie w kolejności.. f) nie miał nóg.. Frances była bardzo .Mrówka Dorota dostrzega brak kępy nasturcji.. Klasa 5 Polski .a) Anglii b) Indiach c) Ameryce d) Chinach 2) Rodzice Mary: a) Zginęli w wypadku kolejowym b) Zmarli podczas epidemii dżumy c) Zmarli podczas epidemii cholery d) Zostali porwani 3) Pastor Crawford, pod opieką którego znalazła się Mary po śmierci rodziców, miał: a) pięcioro dzieci b) sześcioro dzieci c) dwoje dzieci d) troje dzieci 4 .Tajemniczy ogród - test z lektury .. W myślach rosły plany, snuły się ____.. d) miał raka..

Plan wydarzeń "Tajemniczy ogród" Połącz w pary.

Tajemniczy ogród i jego przemiany Sortowanie według grup.. , w nowym domu (poznanie marty, opowieść marty o panu cravenie i tajemniczym ogrodzie)., mary na spacerze (poznanie bena, przyjaźń dziewczynki …śmierć rodziców mary., wyjazd mary do anglii., zapoznanie się mary z martą., płacz w korytarzu., znalezienie klucza do ogrodu., odnalezienie furtki do ogrodu., pierwsze spotkanie mary z dickiem., odnalezienie colina., praca mary i dicka w ogrodzie., wizyta dicka w pokoju colina., pierwszy spacer colina i jego przemiana., odkrycie tajemnicy przez …śmierć rodziców mary., wyjazd mary do anglii., zapoznanie się mary z martą., płacz w korytarzu., znalezienie klucza do ogrodu., odnalezienie furtki do ogrodu., pierwsze spotkanie mary z dickiem., odnalezienie colina., praca mary i dicka w ogrodzie., wizyta dicka w pokoju colina., pierwszy spacer colina i jego przemiana., odkrycie tajemnicy przez …Quiz "Tajemniczy ogród" Test.. c) Zmarli na cholerę.Dec 9, 2020Tajemniczy ogród - streszczenie powieści.. Ogród pomógł im odzyskać utraconą ____ i ____ Pozwolił zrozumieć, co jest naprawdę ważne w życiu.. b) Porzucili córkę.. wg Aftykajanusz.. a) Frances Eliza Burnett b) Jan Brzechwa c) Julian Tuwim 2) Wskaż imię i nazwisko kuzyna Mary Lennox a) Dick Sowerby b) Colin Craven c) Archibald Craven 3) Co się stało z rodzicami Mary Lennox?.

Plan wydarzeń.

20) Na posiadłości wujka, znajdowały się a) pole uprawne.. Pierwszą książkę wydała, kiedy miała 28 lat.. Tajemniczy ogród - Uzupełnij luki.. a) Frances Eliza Burnett b) Jan Brzechwa c) Julian Tuwim 2) Wskaż imię i nazwisko kuzyna Mary Lennox a) Dick Sowerby b) Colin Craven c) Archibald Craven 3) Co się stało z rodzicami Mary Lennox?. Tajemniczy ogród Ustawianie w kolejności.. , Rozmowa szpaka Stacha z Nic.. , Bracia Ropuchowie zwracają się z prośbą do szpaka Stacha, o przepędzenie Nic z ogrodu.. a) Zginęli w czasie trzęsienia ziemi.. b) rozległe wrzozowiska.1) Podaj autora lektury Tajemniczy ogród.. a) Zginęli w czasie trzęsienia ziemi.. Początkowo pisała drobne opowiadania do popularnych magazynów.. Frances Eliza Burnett, z domu Hodgson, urodziła się w Anglii w 1849 r., ale po śmierci ojca i upadku jego firmy wyjechała wraz z matką do Ameryki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt