Przepraszam za zwłokę slownik

Pobierz

U nas także przykłady i wymowa.. Scusi per l'attesa, signorina Hawk.Przepraszam za zwłokę, ale ten młodzieniec bardzo się szamotał.. Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi, ale wyjechałem na tydzień.. (Znowu jesteś spóźniony!). Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "BARDZO PRZEPRASZAM ZA OPÓŹNIENIE" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.przeprosiny [policzalny lub niepoliczalny] Please accept my apologies.. OpenSubtitles2018.v3.Musisz przetłumaczyć "BARDZO PRZEPRASZAM ZA OPÓŹNIENIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Musi Pan wyglądac okropnie.. )Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. / Proszę przyjąć nasze przeprosiny za opóźnienie.. (Proszę przyjąć moje przeprosiny.). Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika, utrzymania sesji użytkownika oraz dla celów statystycznych i targetowania behawioralnego reklamy .przepraszam; przepraszam za spóźnienie; przepraszam, nie dosłyszałem; przepraszam, że tak późno odpisuję; przepraszać; przepraszać za; przeprawa; przeprawiać promem; przeprawiać się; przeprawiać się w bród przez; przeprawić się; przeprawić się w bród przez; W znalezieniu tłumaczenia pomoże także angielsko-polski słownik bab.la.Przepraszam za zamieszanie, sir..

Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi.

Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi, ale wyjechałem na tydzień.. / Piszę, aby wyrazić moje najszczersze przeprosiny.. (Przepraszam, ale nie mogę iść z tobą.). I chyba bardzo boli, ale, jak sądzę, nie ostatni raz.. Przepraszam za opóźnienie kolacji.. U nas także przykłady i wymowa.Zobacz tłumaczenie dla kara za zwłokę - słownik polsko-niemiecki.. / Proszę przyjąć nasze najszczersze przeprosiny.przepraszam po włosku słownik polsko-włoski przepraszam interjection 1. os lp liczba pojedyncza czasu teraźniejszego czasownika → przepraszać +3 definicje tłumaczenia przepraszam Dodaj scusi Phrase pl uprzejme zwrócenie na siebie uwagi +2 definicje Przepraszam, ale proszę mi pozwolić zwrócić uwagę na trzy błędy w powyższym artykule.. Nie możesz wypełnić tego pola (Nie chciałem cię zranić.. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.. Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. Again, sorry for the confusion./ Chcielibyśmy przeprosić za powstałe niedogodności.. (Przepraszam za opóźnienie.). (Naprawdę muszę już iść - nie chcę się spóźnić na obiad.). Szanowny Panie Maczu7!. Bardzo mi przykro, że naraziłam Pana na kontuzję.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Przepraszam za tak długą zwłokę, ale musiałem leczyć szczękę, która rozbiła mi się o podłogę po przeczytaniu końcowych wniosków Panny.. (Przekaż mu moje przeprosiny.).

Bluza przepraszam za opóźnienie.

Każde zamówienie premiowane jest punktami lojalnościowymi, które są podstawą do naliczania korzystnych rabatów dla .Pozostałe tłumaczenia.. Pokaż dodatkowe przykłady zdań Angielskiego najszybciej nauczysz się online.. (To było późne spotkanie.). Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Tłumaczenie "przepraszam za zwłokę" na włoski.. (Przepraszam.. (Przepraszam za spóźnienie.). (Zjadłem późny obiad z moją żoną.). (Przepraszam, że tak długo kazałem wam czekać na chłodzie.. I'm already late for the meeting.Tłumaczenie słowa 'przepraszam za spóźnienie' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.Podobne niemieckie tłumaczenia dla słowa "Przepraszam za spóźnienie.". Bluza przepraszam za opóźnienie.. Przepraszam za zwłokę, ale ten młodzieniec bardzo się szamotał.. Przepraszam.). (Przepraszam, że jestem spóźniony, ale utknąłem w korku.). (Przepraszam, że pana niepokoję, ale zgubiłem się.)Przepraszam.. I apologize for the delayZłożenie zamówienia nie zajmuje więcej niż 5 minut i wymaga przedpłaty za pomocą karty kredytowej lub wybranego systemu bankowości internetowej.. Gotowe tłumaczenia oraz faktury VAT umieszczane są w panelu klienta..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt