Streszczenie odcinków przysięga facebook

Pobierz

Przysięga odcinek 535: Hikmet prosi Emira, by chronił Feride!. Kumru niespodziewanie trafia do szpitala.. Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w czwartek, 18 listopada 2021 roku na antenie TVP 1 o godzinie 16:05.. Kemal wraz z całą rodziną cieszy się, że wrócił do domu.. Melek bierze górę nad Fidan!. Kontakt Regulamin facebook twitter RSS .Streszczenie odcinków 19, 20 i 21 serialu "Zapukaj do moich drzwi" prezentuje się następująco: Serkan otwiera się przed Edą.. Peri nie przyjmuje przeprosin Ozana.. [Streszczenie + Zdjęcia] 6 grudnia 2021Turkweb.pl 543: Feride wraca do domu.Przysięga / Yemin.. Emir przekonuje Feride, że powinna uciec z kraju.. [STRESZ­CZE­NIE OD­CIN­KA] Czas na 522. od­ci­nek tu­rec­kie­go se­ria­lu "Przy­się­ga".. Emir za­czy­na po­dej­rze­wać, że Umit kła­mie.. [Streszczenie + Zdjęcia] 1: Serial rozpoczyna się na torze wyścigowym.. Filiz jest odporna na cyniczną grę Halila.. 522 - streszczenie - Emir podejrzewa Umita o. udostępnij Tweet.. Dziewczyna odwiedza biologicznych rodziców!. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 ;)Przysięga - streszczenia odcinków.. Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w TVP 1 i można je też obejrzeć w internecie na VOD TVP.. Rodzina opłakuje śmierć Hikmeta [13.12] .. "Dzikie pszczoły" - odcinek 113 - STRESZCZENIE epizodu z 9 grudnia 2021.. Turcja .. Songul ma informację dla rodziny, której oświadcza, że Feride wychodzi za mąż.Tym razem w nowym odcinku Przysięgi, będziemy mogli obserwować dalsze poszukiwania dowodów przez Kemala, a także zainteresowanie ..

Streszczenie odcinków serialu.

W jej trakcie Umit wyciąga telefon i na poglądzie z umieszczonego w swoim domu monitoringu widzi Emira buszującego w jego sypialni.. Emir dowiaduje się od prawnika, że Resit został ranny i jest w śpiączce.. udostępnij Tweet.. 2: Faruk oświadcza się Zeynep!. Eleni dochowuje sekretu Theodossi .. newsy i dyskusje fanów .Przysięga odcinek 1: Początek historii!. Udostępnij Facebook Twitter Google+ ReddIt WhatsApp Pinterest E-mail.. Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w czwartek, 2 grudnia 2021 roku na antenie TVP 1 o godzinie 16:05.. Kemal nie ma odwagi powiedzieć żonie o niepokojących wynikach badań.. Dziewczyna odwiedza biologicznych rodziców!. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. Następnie włamywacz .Streszczenie 532. odcinka serialu "Przysięga" można znaleźć poniżej.. Cavidan może wychodzić na zewnątrz!. Kontakt Regulamin facebook twitter RSS .Przysięga - odc.. "Tata znów dzwonił" - mówi mężczyzna.Serial Przysięga; Serial Papiery na Szczęście; TVP 1 i TVP 2 jak oglądać?. Login with Facebook Login with Google .Streszczenie odcinków 110-114 znajdziesz poniżej.Przysięga 110 - streszczenie odcinkaReyhan siedzi w szpitalu.. [Streszczenie + Zdjęcia] Songul boi się o swoją przyszłość i ma nadzieję, że Hikmet już nigdy się nie wybudzi.. Nowy serial turecki od 3 września 2019 roku na antenie TVP1!.

527 streszczenie odcinka.

Umit grozi Feride śmiercią!. Gdzie można zobaczyć 518 odcinek Przysięga?. Najnowszy odcinek zobaczyć będzie można w piątek, 12 listopada 2021 roku na antenie TVP 1 o godzinie 16:05.. Ostatni odcinek powtarzany jest też w telewizji.. Kemal denerwuje się rozmową o pracę.. [Streszczenie + Zdjęcia] Miłość i przeznaczenie odc.. [Streszczenie + Zdjęcia] 6 grudnia 2021Turkweb.pl 1115: Kiymet wraca do rezydencji.. 506 - streszczenie - Emir odkrywa oszustwo Umita.. udostępnij Tweet.. Poprzedni artykuł Barcelona - Bayern na żywo w internecie za free.Przysięga odcinek 531: Emir znajduje dowód!. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 541: Songul znajduje umowę rozwodową!. Gdzie można zobaczyć 532 odcinek Przysięga?. Robi to, dowiadując się, że badania są autentyczne.. "Przysięga", odcinek 534 - STRESZCZENIE.. Odcinek 552.Przysięga odcinek 464: Emir oskarża Feride o znalezienie sponsora!. 531: Trwa kolacja w domu Kemala.. udostępnij Tweet.. Narin dodaje mu otuchy.. 2020 Odcinek 553.. "Pójdę sprawdzić, czy wiadomo coś nowego o stanie pana Hikmeta" - oznajmia dziewc.Przysięga odcinek 535: Hikmet prosi Emira, by chronił Feride!. TVRadar.pl - mecze na żywo, streszczenia odcinków - Streszczenie odcinków, mecze na żywo .. Udostępnij Facebook Twitter Google+ ReddIt WhatsApp Pinterest E-mail.Tufan chce, by Emirhan zamieszkał u niego!.

532 - streszczenie - Umit znęca się nad Feride?

odcinek 108 - STRESZCZENIE epizodu z 2 grudnia 2021.. To Emir, jeden z głównych bohaterów tej historii.. Melike opowiada Kemalowi o swojej ostatniej rozmowie z Hikmetem.. Elif odcinek 1115: Fikret wprost oskarża Kiymet!. Narin ma dziwny sen.. Podajemy streszczenie nowego .Świat Seriali to źródło najświeższych informacji o aktorach, wątkach i nadchodzących zmianach w twoich ulubionych telewizyjnych produkcjach.. W kolejnym odcinku Iliays domaga się wydania córki, żąda tego od Kemala, który w końcu przystaje na jego warunki.. Ma poczucie, że jest to pierwszy raz, gdy otworzył swoje .Przysięga 443, 444, 445, 446 streszczenia.. Em.W tej formie prezentowany jest także na WP TV, dlatego nasze streszczenie dotyczyć będą 3 odcinków na raz.. 2019 Odcinek 164. .. Elif odc.. Emir zabrania Feride powrotu do Umita!. Sühejla oddaje się w ręce policji, obciąża winą Selmę.. [Streszczenie + Zdjęcia] 18 listopada 2021 Turkweb.pl.. [Streszczenie + Zdjęcia] 13 sierpnia 2021Turkweb.pl 464: Cavidan po raz kolejny przychodzi do rezydencji.Przysięga odcinek 454: Feride zakłada suknię ślubną!. Emir zabrania Feride powrotu do Umita!. Gdy jest już przed bramą, obok niej zatrzymuje się znajomy czarny SUV.Przysięga streszczenie odcinków Przysięga odc.. Co się jeszcze wydarzy?. Kontakt Regulamin facebook twitter RSS .Przysięga odc..

503 - streszczenie, opis.

Ipek ucieka przed Mahmutem, wzywa na pomoc Ömera.. Turcja .. Emir dowiaduje się, że Feride jest w ciąży!. [Streszczenie + Zdjęcia] - Seriale tureckie.. [Streszczenie + Zdjęcia] 15 lipca 2021Turkweb.pl 454: Cavidan zostaje przeniesiona do półotwartego więzienia, dzięki czemu ma możliwość swobodnego poruszania się w ciągu dnia.18.11.2021 Przysięga.. Odcinek 163.. 16, 17 i 18 - STRESZCZENIE .Przysięga - odc.. Narin postanawia zadzwonić do laboratorium.. Emir za­czy­na po­dej­rze­wać, że Umit kła­mie.Przysięga streszczenie odcinków Przysięga 535 streszczenie odcinka.. W najnowszym epizodzie Emir podejrzewa Umita o zabójstwo.. Kumru ani myśli się poddawać!. [Streszczenie + Zdjęcia] 24 listopada 2021Turkweb.pl 535: Feride i jej bratowa siedzą na ławce przed szpitalem.Przysięga odcinek 543: Kemal zostaje pozbawiony majątku!. [Streszczenie + Zdjęcia] 24 listopada 2021Turkweb.pl 535: Feride i jej bratowa siedzą na ławce przed szpitalem.. Umit odkrywa, że włamał się do jego domu!. "Zapukaj do moich drzwi", odc.. Umit grozi Feride śmiercią!. Meletis przeżywa kryzys .Promyk nadziei - streszczenia odcinków.. Gdzie można zobaczyć 522 odcinek Przysięga?. 2: Faruk oświadcza się Zeynep!. W serwisie znajdziesz newsy o serialach, wywiady, plotki z życia gwiazd, galerie zdjęć, wideo, opisy odcinków i godziny ich emisji.Tufan chce, by Emirhan zamieszkał u niego!. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 541: Songul znajduje umowę rozwodową!. Widzimy dwóch mężczyzn na motocyklach, szykujących się do startu.. [Streszczenie + Zdjęcia]Przysięga - odc.. Kontakt Regulamin facebook twitter RSS .. "Przysięga", odcinek 593 - STRESZCZENIE.. "Przy­się­ga" od­ci­nek 522..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt