Sprawdzian z wiedzy o lekturze w pustyni i w puszczy

Pobierz

Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę.. Test z lektury: "W pustyni i w puszczy" .. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. Ekstremalny quiz wiedzyDajcie odpowiedzi do testu z lektury W pustyni i w puszczy.. GAZETA.PL .. quiz wiedzy ogólnej.. W jaki sposób dzieciom pomogło spotkanie z geografem Linde?. Szukaj.. a) konia c) lwa b) słonia d) tygrysa 3.. Test z lektury "Zemsta" A. Fredry.. Zawiera 16 pytań.. Jaką broń, dostał Staś na Gwiazdkę?. Skąd porywacze idąc przez pustynię brali żywność i wodę?. Sprawdź swoją wiedzę z lektury!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika patrykolijnyk • folder Testy z lektur • Data dodania: 12 mar 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Plik W PUSTYNI I W PUSZCZY pytania.doc na koncie użytkownika dorotkar • folder W PUSTYNI I W PUSZCZY • Data dodania: 6 maj 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..

U góry znajdziesz quiz W pustyni i w puszczy.

Sprawdzian przygotowany dla klasy V.. Jak dobrze pamiętasz wystrój kultowego mieszkan.. Masz świetny .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki H. Sienkiewicza ''W pustyni i w puszczy'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. 2011-12-11 18:00:36 .W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę.. Jak nazywał się człowiek, którego wiary nie chciał przyjąć Staś?. Inne tryby testu.. Rozwiąż test!wiedza z lektury ,,W pustyni i w puszczy'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraCo powinnam wiedzieć o lekturze "W pustyni i w puszczy "?. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Sprawdzian z lektury "W pustyni i w puszczy" I.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Pytania zawarte w teście.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury.. 4.Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie 5.Podaj trzy fakty, które miały miejsce na górze Lindego?. a) Polska b) Anglia c) Egipt d) Sudan 3.. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Mirusinda 4 lata temu.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Cześć te quizy pomogą wam sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności możecie sobie wybrać książki,lektury,powieści,prozy,a nawet bohaterowie naszych lektur.Test z lektury "W pustyni i w puszczy" H. Sienkiewicza..

W pustynii i w puszczy.

Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Zestaw: "221 W Pustyni I W Puszczy - Henryk Sienkiewicz 3" 0.. Tutaj wersja w formacie doc do pobrania i wykorzystania: W pustyni i w puszczy - test .. 2.W jaki sposób dzieci uwolniły się od porywaczy?. Jakie wielkie zwierzę zastrzelił Staś?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Z jakiego powodu Staś i Nel zostali porwani?W pustyni i w puszczy - test wiedzy.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY"- TEST ZNAJOMOŚCI LEKTURY 1.. Po drodze, w przewidywaniu, że chory może potrzebować świeżego mięsa, zabił dwie pentarki, które też istotnie zostały przyjęte z wdzięcznością.Bohaterowie "W pustyni i w puszczy" ostatnidzwonek.pl, Staś Tarkowski - jeden z dwójki głównych bohaterów, czternastoletni Polak, syn uczestnika powstania styczniowego - Władysława Tarkowskiego.. 6.Jakie dwa śmiertelne niebezpieczeństwa .Test ze znajomości lektury ,,W pustyni i w puszczy''.. Życzę miłego rozwiązywania.. remington .. Wiedza o społeczeństwie: Podstawy przedsiębiorczości: Egzaminy Zawodowe:Pytania z lektury "W pustyni i w puszczy" 1.. 46 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. W którym kraju rozpoczyna się akcja powieści?. Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 7951 razy Średnia ocena:Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. 3.Jakie miejsce nazwano Krakowem?.

8.Poniżej natomiast sprawdzian po omówieniu W pustyni i w puszczy.

Czyje dzieci miały być wymienione za porwanych Stasia i Nel?. Wraz z ojcem inżynierem pracującym przy budowie kanału przebywa w Egipcie.4.. "W PUSTYNI I W PUSZCZY" _____ imię i nazwisko I. Staś wybrał się do Lindego dopiero następnego dnia w południe, musiał bowiem odespać noc poprzednią.. Skomentuj.. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" K. Makuszyńskiego.. "W pustyni i w puszczy" to powieść: a) historyczna b) podróżniczo-przygodowa c) fantastyczna d) obyczajowa 2.. W jaki sposób dzieci wysyłały wiadomości o tym, że żyją i o miejscu swego pobytu?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Test z lektury "Chłopcy z Placu Broni" F. MolnaraWitaj na stronie Quizz.pl.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Tekst do zadań 1-11 -Wiesz, Nel - mówił Staś Tarkowski do swojej przyjaciółki, małej Angielki - wczoraj przyszli zabtie (policjanci) i aresztowali żonę dozorcy Smaina i jej troje dzieci - tę Fatmę, która już kilka razy przychodziła do biura do twojego ojca i do mego.a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?.

Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Ile wiesz o lekturze "W pustyni i w puszczy"?

6. Podaj trzy fakty, które miały miejsce podczas pobytu dzieci w Omdurmanie i Chartumie.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. 2012-01-01 20:57:20; Co powinnam wiedzieć z W pustyni i w Puszczy?. Rozwiąż test.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.. Udostępnij.. a) Fatmy c) Idrysa b) Chamisa d) beduinów 2. merken in "Meine Apps"Test ze znajomości treści lektury "W pustyni i w puszczy" Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż test!Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. Kto odnalazł i uratował Stasia i Nel na pustyni (ostatni etap podróży)?. 2011-11-16 17:52:56; W pustyni i w puszczy test dla klasy 5 (rozwiąż, nie musi być cały) 2010-08-20 14:26:25; Test z lektury w pustyni i w puszczy, czy te pytania mogą być na kartkówce?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt