Streszczenie książki tomek na tropach yeti

Pobierz

W te niezwykłe przygody wpleciona jest historia odkryć dokonywanych przez polskich podróżników.. Kolekcja: Klub Podróżnika.. Książka jest klasyką przygody i dobrej lektury!Tomek na tropach Yeti na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. "Tomek na tropach Yeti" to powieść Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego w najwyższych górach świata.. Zalogowani użytkownicy mogą oceniać streszczenia oraz dodawać linki do stron zawierających ciekawe i wartościowe streszczenia, podsumowania książki.Streszczenie książki Tomek na tropach Yeti Podobne tematy.. Tubylcy w ponurym milczeniu ukradkowymi spojrzeniami śledzili białego wędrowca.. W te niezwykłe przygody wpleciona jest historia odkryć dokonywanych przez polskich podróżników.. Książka jest klasyką przygody i dobrej lektury!. W te niezwykłe przygody wpleciona jest historia odkryć dokonywanych przez polskich podróżników.. Książka jest klasyką przygody i dobrej lektury!Jeżeli uwielbiasz przygody, pełną napięcia fabułę i nietuzinkowe postaci, to książka "Tomek na tropach Yeti" autorstwa Alfreda Szklarskiego z pewnością przypadnie Ci do gustu.. W Klubie Książki Tolle.pl doradzimy Ci, co warto przeczytać, abyś osiągał najlepsze .Książka jest klasyką przygody i dobrej lektury!. Tomek na tropach Yeti jest .Książka roku ; Moje konto Pakiety Zaloguj się Zarejestruj się Zaloguj się .Napisz recenzję o produkcie: Tomek na tropach Yeti (książka audio) Twoja ocena..

Tytuł ...Książka "Tomek na tropach Yeti.

W te niezwykłe przygody wpleciona jest historia odkryć dokonywanych przez polskich podróżników.. Oprawa jest miękka.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Na każdym kontynencie zawierają nowe, cenne przyjaźnie i zdobywają doświadczenia, które okazują się przydatne podczas kolejnych wypraw.Po raz kolejny miałam możliwość wkroczenia w świat przygód Tomka Wilmowskiego, który jest głównym bohaterem książki autorstwa Alfreda Szklarskiego pod tytułem "Tomek na tropach yeti".. Ocena ogólna.. Tomek, jego ojciec Andrzej Wilmowski oraz bosman Nowicki są zaniepokojeni telegramem od pana Smugi, w którym prosi by bardzo pilnie przybyli do Indii.. Wyruszając ze swoimi jajkami w drogę, wcale nie mieli zamiaru tak znacznie oddalać .. "Tomek na tropach Yeti" to powieść Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego w najwyższych górach świata.. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, literatura dziecięca.. Kiedy zauważają ślady Mi-go, przesądni krajowcy postanawiają zawrócić.. Tubylcy w ponurym milczeniu ukradkowymi spojrzeniami śledzili białego wędrowca.. "Tomek na tropach Yeti" to powieść Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego w najwyższych górach świata.. W zakresie literatury popularnej .Został uhonorowany płaskorzeźbą w Galerii Artystów na placu Grunwaldzkim..

Autorem książki jest Alfred Szklarski.

Rozdział I - Człowiek z bliznąAutorem powieści jest Alfred Szklarski.. W te niezwykłe przygody wpleciona jest historia odkryć dokonywanych przez polskich podróżników.. Miejscem akcji jest tym razem Tybet.. Po otrzymaniu telegramu trójka przyjaciół niezwłocznie wyrusza.Streszczenie - Tomek na tropach yeti Grupka naszych bohater�w bierze udział w tajemniczych wydarzeniach, kt�rych akcja toczy się na terenie Indii - �wczesnej kolonii brytyjskiej, w rosyjskiej części Azji Środkowej i w najwyższych g�rach świata, Tybecie.Znajdziesz tutaj linki do stron ze streszczeniami książki "Tomek Wilmowski: Tomek na tropach Yeti".. Informacje o wydawnictwie Muza S.A. Muza SA - wydawca literatury pięknej, encyklopedii, literatury dziecięcej i młodzieżowej, albumów i przewodników z zakresu sportu i turystyki.. Jej wymiary to 135x215.. W te niezwykłe przygody wpleciona jest historia odkryć dokonywanych przez polskich podróżników.. Miejscem akcji jest tym razem Tybet.. Książka jest klasyką przygody i dobrej leInfo str.: 308 cykl: Tomek Wilmowski tom 4 Opis W książce opisane są losy Tomka Wilmowskiego, który uczestniczy w niesamowitych wyprawach, często st.Tomek na tropach Yeti.. Tom 14" Alfred Szklarski nie ma jeszcze dodanej recenzji.. "Tomek na tropach Yeti" to powieść Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego w najwyższych górach świata..

Książka Tomek na tropach Yeti liczy 384 stron.

Między innymi chłopiec bierze udział w wyprawie łowieckiej na kangury w Australii i przeżywa niebezpieczne przygody w Afryce, żyje wśród czerwonoskórych Nawajów i Apaczów.. Tomek, jego ojciec oraz bosman Nowicki są zaniepokojeni telegramem od pana Smugi, w którym prosi by bardzo pilnie przybyli do Indii.. Od dwóch tygodni wiedli go przez kamienno-piaszczystą pustynię ku Kaszmirowi graniczącemu z zachodnimi ziemiami Tybetu.. Dzięki tym faktom cykl powieści wszedł do kanonu literatury młodzieżowej.. Alfred Szklarski Cechy charakteru Tomka Sawyera Charakterystyka Tomka Sawyera Tomek Sawyer Tomek w krainie kangurów Wisława Szymborska Wołanie do Yeti Wygląd zewnętrzny Tomka Sawyera Yeti Z nieodbytej wyprawy w Himalaje.Biały człowiek w towarzystwie trzech Tybetańczyków przemierza bezkres Wyżyny Tybetańskiej.. "Tomek na tropach Yeti" to powieść Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego w najwyższych górach świata.. Tym razem młody Polak wraz z ojcem i bosmanem Nowickim dostali od pana Smugi tajemniczy list z prośbą o szybkie przybycie do Indii.Tomek stał się bohaterem, wszyscy mu gratulowali.. W serii: "Tomek w tarapatach" "Tomek na Czarnym Lądzie" "Tomek na wojennej ścieżce" "Tomek na tropach Yeti" "Tajemnicza wyprawa Tomka""Tomek na tropach Yeti" to powieść Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego w najwyższych górach świata..

Zobacz również wydanie tej książki w twardej oprawie.

Jego książki ukazały się dotychczas w nakładzie ponad 10 milionów egzemplarzy.. Tomek Wilmowski, bohater serii książek przygodowych, podróżuje z ojcem, bosmanem Nowickim oraz z Janem Smugą po całym świecie.. Tomek przybywa do Indii wraz z bosmanem Nowickim.Seria powieści Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego na różnych kontynentach.. To gwarancja wspaniałej rozrywki i znakomitego relaksu.. Od dwóch tygodni wiedli go przez kamienno-piaszczystą pustynię ku Kaszmirowi graniczącemu z zachodnimi ziemiami Tybetu.. Tam oczekiwał na uczestników wyprawy zoolog Karol Bentley, który miał przetransportować zwierzęta do ogrodu w Melbourne.W 1948 roku ukazała się książka Tomek w tarapatach wydana pod pseudonimem Fred Garland, opowiadająca o nastolatku podróżującym do Afryki i przeżywającym niezwykłe przygody.prosze o streszczenie wszystkich rozdziałó książki alfreda szklarskiego "Tomek na tropach Yeti" Zgłoś nadużycie.. Rozwiązania.. Po otrzymaniu telegramu trójka przyjaciół niezwłocznie wyrusza.Akcja książki rozpoczyna się na statku płynącym do wybrzeży Indii.. Wyruszając ze swoimi jajkami w drogę, wcale nie mieli zamiaru tak znacznie oddalać .. Książka jest klasyką przygody i dobrej lektury!Kolejna część przygód Tomka Wilmowskiego i jego przyjaciół.. Streszczenia są oznaczone jako krótkie lub szczegółowe.. Zadanie jest zamknięte.. W książce tej przedstawione są fascynujące, pełne niespodzianek i przykuwające uwagę przygody bohatera w Himalajach.. Książka jest klasyką przygody i dobrej lektury!. Po 56 dniach żeglugi, statek dopłynął do Zatoki Spencera, w południowej części Australii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt