Opisz swojego przyjaciela lub swoją przyjaciółkę po niemiecku

Pobierz

Filmy.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Opisz swojego najlepszego przyjaciela/przyjaciółkę po rosyjsku.Opisz w zeszycie swoją przyjaciółkę lub swojego przyjaciela Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Ma on ciemne, krótkie włosy i niebieskie oczy.. Mieszkasz ze swoim kolegą w Niemczech.. Witam mam do mapisania list po niemiecku w czasie przeszłym: Spędziłam wakacje nad morzem z rodzina.. Pozostajemy w temacie ubrania (Kleidung) podczas zakupowych szaleństw.jest wysoka i szczupła,ma średniej długości,falowane,brązowe włosy,ma okrągłą twarz,średniej wielkości nos,usta też średnie koloru różanego oraz nieduże oczy,koloru piwnego.preferuje styl ubioru : niezależny.Najczęściej ubiera się w dżinsy,t-shirt-,bluzę i adidasy oraz biżuterię.Czasami robi sobie lekki makijaż.Z natury .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa Opisz swoje hobby w słowniku online PONS!. 2011-09-02 20:57:02; opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23; Opisz swoją przyjaciółkę 2013-01-11 14 .Sformułuj też swoje ogólne stanowisko na temat przyjaźni.. Question from @ProgresywnyPrzemo - Liceum/Technikum - Język niemiecki Uwzględnij m.in. wygląd zewnętrzny, cechy charakteru, zainteresowania.Opis przyjaciela po niemiecku opis osoby po niemiecku3.7 (74.55%) 11 votes Opis osoby po niemiecku z tłumaczeniem..

Uważam, że jest...Opisz swego przyjaciela po niemiecku.

Prosze szybko o pomocccc tona jutro.Język niemiecki, opublikowany 25.09.2020.. Mój przyjaciel ma na imię Franek.. Dzięki niemu nie czujemy się osamotnieni, bezwartośiowi.. 2010-09-16 20:00:01; Opisz swoją niedziele i sobotę po NIEMIECKU!. Znamy się od podstawówki.. Wiek miejsce mieszkania pochodzenie co lubi robic.. Co robimy razem.. W opisach…Zadanie: opisz swojego wymarzonego przyjaciela przyjaciółkę po niemiecku i tłumaczenie po polsku na połowę a 4 nie za długie dam najjjjjjjj za każdom Rozwiązanie: mogę napisać choć parę zdań za błędy przepraszam ich habe die ertr umte freundinPrzydatność 50% Opisz swojego przyjaciela ( po angielsku) My friend's name is Tomek.. Question from @Mateuszo2222 - Gimnazjum - Język niemieckiOpisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt Język niemiecki , opublikowano 14.05.2018 Prosze szybko o pomocccc tona jutroNasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. 2 przykładowe dialogi - w sklepie spożywczym i odzieżowym.. 2011-09-18 16:12:21; Opisz swojego/ swoją najlepszego/najlepszą przyjaciela/ przyjaciółkę w kilku zdaniach ?. Mieszka niedaleko i często go odwiedzam.. Podaj : .. Opisz swój dzień,pliss napiszczcie mi dzień po niemiecku,krótko i na temat :) z tłumaczeniem polskim daje naj i 35 pkt..

Proszę, żeby było po niemiecku!

Proszę o napisanie oczywiście po angielsku.13 wrz 2009.. Kogo hcecie.. Jest w moim wieku i chodzi ze mną do klasy.. Er wurde in Krakau geboren und wohnt dort.Przykład opisu przyjaciółki po niemiecku z tłumaczeniem Opis przyjaciółki po niemiecku - wzór.. I'm (tu wpisz ile masz lat)-year-old boy.. Uwzględnij m.in. wygląd zewnętrzny, cechy charakteru, zainteresowania.. :(2011-02-27 13:15:59 Opisz swojego przyjaciela /przyjaciółkę 2013-03-02 11:42:21 Opisz wymyślonego przyjaciela 2011-03-14 20:54:54Opisz swojego najlepszego przyjaciela/przyjaciółkę po niemiecku.. Proste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. She has got two brothers.Opisz swojego najlepszego przyjaciela lub przyjaciółkę opisz jego/jej: -wygląd zewnętrzny -ulubione ubrania -osobowość.. Sformułuj też swoje ogólne stanowisko na temat przyjaźni.Przykład opisu przyjaciela po niemiecku z tłumaczeniem Opis przyjaciela po niemiecku - wzór Mein Freund heißt Fabian und ist 18 Jahre alt.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Opisz swoją mame po niemiecku z tłumaczeniem na polski pliss Tu dodasz ZA DARMO zadanie!.

Pytanie brzmi: Opisz swojego najlepszego przyjaciela/przyjaciółkę po rosyjsku.

"Przyjaciel jest najważniejszy"- opis przyjaciółki.. Prawdziwa przyjaźń opiera się na bezgranicznym zaufaniu i sczerości.. Przyjaciel jest najważniejszy.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.. Treść.. He is 14 , he lives live in Vilafranca del Penedes, but he was born in Moroko.Opisz swojego przyjaciela przyjaciółkę.. Uwzględnij m.in. wygląd zewnętrzny, cechy charakteru, zainteresowania.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.opisz swojego przyjaciela po niemiecku!. Język niemiecki, opublikowano 14.05.2018.. Wymyslcie.. Napisz list do koleżanki z Wiednia, w którym napiszesz: * gdzie i z kim wypoczywałaś, * o zakwaterowaniu i wyżywieniu, * o spędzonym wolnym czasie i szczególnych atrakcjach, * zapytasz o wakacje koleżanki i pozdrowisz jej .Opis przyjaciela po angielsku: Anna, lat 20. Podaj powód twojego wyjścia, przeproś, że nie zrobiłeś zakupów, zaproponuj wspóle wyjście na zakupy.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt