Odnosząc się do po niemiecku

Pobierz

Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Tłumaczenia w kontekście hasła "Odnosząc" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: odnosząc się do kwestii.. odnosić się z szacunkiem.. Zaloguj.Tłumaczenia dla hasła " odnosić się do czegoś " w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski ) odnosić się do czegoś.. OpenSubtitles2018.v3.Przy realizacji drugiego elementu tematu, czyli finanse osobiste, dokonaj pogłębionej argumentacji, w której odwołasz się do wad i zalet tego aspektu dla obu stron.. Brak tłumaczeń Dodaj Podobne frazy.. Brak tłumaczeń Dodaj Przykłady Dodaj .. odwołać się do Brak tłumaczeń Dodaj Tłumaczenia pośrednie.. (On obiecał, że już nie będzie nawiązywał do tej sytuacji.). Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "SZYKOWAĆ SIĘ DO SZKOŁY" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Zbierając wszystko razem zusammen do kupy postanowiłam przygotować wpis Kryminał po niemiecku - słownictwo, w którym znajdziesz słownictwo z jednej strony przydatne przy czytaniu wiadomości, a z drugiej skorzystasz z niego, jeśli myślisz o czytaniu kryminałów w oryginale.. [idiom] odnosić się do czegoś ze szczyptą rezerwy volume_upTłumaczenie słowa 'przyczyniać się do' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki..

Co znaczy i jak powiedzieć "odnoszący się" po niemiecku?

Odnosząc się do sytuacji na Białorusi, podkreślił, że obecnie nie jest możliwe wznowienie rosyjskiej ofensywy z jej terytorium, gdyż jednostki wroga zostały przerzucone na wschód Ukrainy i w rejon Donbasu.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. cechy charakterystyczne odnoszące się do upraw.Przyznał, że rezerwy amunicji artyleryjskiej posowieckiego typu są na wyczerpaniu.. Te tłumaczenia zostały stworzone przez algorytm, nie zostały zweryfikowane przez człowieka.. Publikacja: 22.06.2022 07:37.W jakich krajach mówi się po niemiecku, poza tymi wyżej wspomnianymi?. uciec się do tłumaczenia uciec się do Dodaj .. Odmieniaj.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "Z ZADOWOLENIEM ODNOSZĘ SIĘ DO PRZYJĘCIA" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.W taki sposób odnosząc się do życia, horyzont możemy przypisać każdej formie materii ożywionej.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "ODNOSZĄCYCH SIĘ DO KLASYFIKACJI" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenie słowa 'odnosić się' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.Tłumaczenia w kontekście hasła "powiedział Schulz odnosząc się" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: "Do gaszenia pożaru nie wolno wołać tych, którzy go wywołali" - powiedział Schulz odnosząc się w ten sposób do zapowiedzi powołania grupy przez KE z udziałem komisarzy Kroes i McCreevy.Musisz przetłumaczyć "Z ZADOWOLENIEM ODNOSZĘ SIĘ DO PRZYJĘCIA" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

... odnosząc się do po angielsku słownik polsko - angielski.

grad po niemiecku Język niemiecki jest przynajmniej jednym z oficjalnych języków urzędowych.. Chciałbym zakończyć, odnosząc się do pańskiego europejskiego paktu społecznego.. odnosić się do czegoś.. niemiecko » polski.odnoszący się - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Co więcej, niemiecki jest tam uznawany za język urzędowy.. heranziehen (@2 : en: to refer to en: to invoke)Wchodząc na stronę akceptujesz Politykę Prywatności i wyrażasz zgodę na przechowywanie oraz uzyskiwanie dostępu do danych przez stronę w celu poprawy jakości przeglądania naszej witryny, analizy ruchu w naszej witrynie, a także wyświetlania spersonalizowanych treści promocyjnych i reklamowych.Musisz przetłumaczyć "ODNOSZĄCYCH SIĘ DO KLASYFIKACJI" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Miej odwagę przyznać się do błędu.. Miałam przeczucie, że będziesz kręcić nosem, dlatego ucieknę się do paru sztuczek neurobiologicznych.odnosić się (też: odnieść się) volume_up.. warning Prośba o sprawdzenie.. odnosić się do kogoś / czegoś.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'odnosząc się do' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.. Obojętnie jakiego języka się uczymy, warto kolekcjonować .Sprawdź tłumaczenia 'odnosząc się do' na język angielski.. To bardzo niebezpieczne i botor!.

Może popełniłem błąd nie odnosząc się do nich przyjaźnie.

more_vert.Po pierwsze, odnosząc się do państw, które nie są i wydaje się, że nie chcą być w strefie euro.. Bądź ostrożny.. more_vert I would like to end on your European social pact.Musisz przetłumaczyć "SZYKOWAĆ SIĘ DO SZKOŁY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. aresztować .przyznać się do błędu po niemiecku słownik polsko-niemiecki.. - Bezug nehmend, bezugnehmendodwołać się do po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Maybe it was wrong not to immediately speak with them friendly.Tłumaczenia w kontekście hasła "Odnosząc się do powyższych" z polskiego na angielski od Reverso Context: Odnosząc się do powyższych motywów, należy zauważyć, że brak wiedzy kierownictwa o ewentualnych naruszeniach warunków dotyczących ceny lub o działaniach sprzedawców odnoszących się do zobowiązania nie zwalnia przedsiębiorstwa z przestrzegania zobowiązania.Musisz przetłumaczyć "DO KTÓREGO SIĘ ONE ODNOSZĄ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Są to Włochy, a tak konkretnie to Południowy Tyrol..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt