Tablica interaktywna na lekcji

Pobierz

Interaktywna tablica mobilna, którą można nabywać w naszym sklepie, to szansa na nietuzinkowe poprowadzenie zajęć.Cały kurs "Edukacja zdalna z wykorzystaniem Microsoft Teams" dostępny na: odcinek: Zobacz jak uruchomić Tablicę wirtualną z w.. NA dobrą sprawę jest to tylko jeszcze jedna pomoc i nie zastąpi nauczyciela.. Kiedy tylko chcesz przeprowadzić interaktywną lekcję, możesz sięgnąć po tablicę Explain Everything, działającą w dobrze Ci znanym i bezpiecznym środowisku.. Animals - nazwy zwierząt po angielski.. Program SMART Notebook można pobrać stąd: LINK.. po niewielkiej przeróbce, polegającej na dodaniu polskich napisów, z .Program multibook przeznaczony jest do wykorzystania na lekcji z tablicą interaktywną.Nauczyciel w każdej chwili może powiększyć wybrany fragment z widocznej na ekranie rozkładówki, pokazać rozwiązania zadań, odtworzyć nagrania, a także zaprezentować dodatkowe materiały (np. zdjęcia).Komputery, dostęp do Internetu, tablica interaktywna, Materiały dla ucznia i nauczyciela: zbędne.. Twórz i sprawdzaj zadania bez opuszczania Systemu Zarządzania Nauczaniem Twojej szkoły.Gry i lekcje na tablice interaktywne - klasy 1-3 szkoły podstawowej.. LOGOFIGLE - genialna strona zawierająca mnóstwo materiałów do pracy z tablicą interaktywną i nie tylko.. Jamboard jest narzędziem, dzięki któremu nauczyciel i uczniowie mogą zamieszczać treści, przenosić je, kategoryzować, wyrażać opinie, pracować w grupach czy tworzyć interaktywne plakaty..

Kolejna, fantastyczna tablica interaktywna do wizualizacji i prowadzenia zajęć stacjonarnych i online.

Wszystko zależy od nauczycieli.Tablica wirtualnadla korepetytorów.. Przedmiot: materiały szkoleniowe dla nauczycieli, język polski.. Otrzymaj dostęp do swojego obszaru roboczego klikająć na przycisk poniżej.. Podczas prowadzenia zdalnych zajęć warto korzystać z interaktywnej tablicy online.. Specjalne oprogramowanie multimedialne pozwala na przeprowadzenie ciekawych zajęć na dowolny temat.. 1Liczby przeciwne.. z o. o. z siedzibą w Warszawie, będącej administratorem danych (adres: Arkuszowa 190, 01-934 Warszawa) w celu wykorzystywania scenariuszy lekcji przez innych nauczycieli do zajęć szkolnych lub jako przykładów lekcji do szkoleń nauczycieli oraz w celu publikacji lekcji na stronach i .Calassroomscreen - tablica do wizualizacji i prowadzenia zdalnych lekcji.. Te interaktywne białe tablice składają się z dwóch rodzajów: interaktywnych płaskich paneli i interaktywnych ekranów dotykowych.Tablice interaktywne, zwane też multimedialnymi, działają jak duży wyświetlacz, który można podłączyć na przykład do komputera czy laptopa.. W zestawie bezpłatne podstawowe oprogramowanie SMART Notebook, nie wymaga subskrypcji.. Powierzchnia tych urządzeń jest czuła na dotyk, dzięki temu osoba stojąca przy nich ma możliwość sterowania pracą podłączonego komputera, uruchomiana dowolnych programów.Jestem nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej..

Stwórz nową tablicę wirtualną.Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w związku z wykorzystaniem scenariuszy lekcji .

Dlaczego warto z tej tablicy skorzystać?Tablice i monitory interaktywne są dużymi ekranami projekcyjnymi (najczęściej spotykane przekątne zaczynają się od 65 cali), z których obraz jest widoczny dla wszystkich uczniów w klasie.. Jeśli należysz do grona tych szczęśliwców, którzy mogą z niej korzystać, na pewno zainteresuje Cię poniższe zestawienie.Prezentacja została wykorzystana podczas prelekcji "Tablica interaktywna na lekcjach języka polskiego", w ramach Zimowej Akademii Innowacyjnego Polonisty: LINK.. SZABLON LEKCJI - MODUŁ II Przedmiot/rodzaj zajęć: matematyka .. Poziom:Dokumentowanie lekcji - tablice interaktywne pozwalają na zapis materiałów z lekcji, które następnie można wydrukować lub przesłać uczniom w formie elektronicznej, a także umożliwia przeprowadzenie powtórki z lekcji.Wymagane: sprawna tablica interaktywna z zainstalowanym oprogramowaniem, komputer dla każdego uczestnika, dostęp do Wi-Fi lub sala informatyczna Cena obejmuje: materiały online, certyfikat dla każdego uczestnika, konsultacje działań po szkoleniu, koszt dojazdu trenera (w przypadku odległości większej niż 100 km od Krakowa, cena ustalana jest indywidualnie telefonicznie).Tablice interaktywne są już w zdecydowanej większości polskich szkół, choć jeszcze 10 lat temu były rzadkością..

Możemy opracowywać plansze "niedokończone" - to dopiero uczniowie, podczas lekcji, dojdą to tego jakimi treściami należy je wypełnić.

Bociany - podaje cechy ptaków i ssaków, zapamiętuje wiadomości o bocianach, wyjaśnia znaczenie przysłów.. Coraz bliżej święta - Boże Narodzenie, trochę matematyki, trochę zabawyTablice interaktywne to świetne narzędzie do urozmaicenia zajęć szkolnych.. Od kilku lat wykorzystuję w mojej pracy tablicę interaktywną a od dwóch lat pracuję w tabletowej klasie.. Korzystanie z tablicy jest darmowe i nie wymaga rejestracji.. EDUKOLE - wiele zabaw językowych dla dzieci, świetne na zajęcia dodatkowe dla dzieci z trudnościami w uczeniu się.. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie moich danych osobowych przez Image Recording Solutions Sp.. Raczej skierowana do młodszych uczniów, bo dla nich ważniejsze, ze coś się rusza, popiskuje i mruczy.Język polski.. Blog jest zbiorem linków do stron z materiałami przydatnymi do pracy z wykorystaniem TIKDo tablicy potrzeba dobrego oprogramowania..

Cele lekcji zapisuję na tablicy, uczniowie w parach dyskutują 3 minuty nad zrozumieniem celówInteraktywna tablica mobilna, czyli świetne narzędzie do kreatywnego działania.

Osoby poszukujące sposobów na nietypowe przekazywanie wiedzy, z pewnością powinny zainteresować się tym produktem.. klasy mogą mieć interaktywne białe tablice, które pozwalają nauczycielom pokazywać filmy, przeprowadzać quizy lub dostarczać interaktywne prezentacje, które angażują uczniów bardziej niż kiedykolwiek wcześniej!. MPP: Fizyka to sprawdzony merytorycznie, interaktywny materiał do nauki przy użyciu tablicy multimedialnej, a także doskonały pomysł na ciekawe lekcje w szkole podstawowej oparte o zgodne z podstawą programową zasoby, które zostały wypełnione zróżnicowanymi ćwiczeniami, symulacjami, filmami oraz grami edukacyjnymi.To zestawy nowoczesnych i sprawdzonych multimedialnych materiałów edukacyjnych, które zostały stworzone z myślą o realizacji atrakcyjnych lekcji z wykorzystaniem tablic interaktywnych w szkole oraz komputerów i tabletów w domu.Wersja podstawowa SMART Notebook pomaga nauczycielom tworzyć dynamiczne, interaktywne lekcje wyświetlane na tablicy interaktywnej.. Sam fakt zakupienie tablicy przez szkołę nie spowoduje, że lekcje będą od razu ciekawsze.. Często jednak ich możliwości są wykorzystywane tylko częściowo..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt