Trudny test z lektury w pustyni i w puszczy

Pobierz

Trudny test z lektury W pustyni i w puszczy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.16.. Ta kultowa powieść autorstwa Henryka Sienkiewicza jest lekturą w 5 klasie szkoły podstawowej.. 1) Kto jest autorem powieści?. 10 punktów do zdobycia!. Tagi #wpustyniiiwpusczy #lektury #lekturyszkolne #sienkiewicz #henryksienkiewicz Inne tryby testu.Test z lektury: "W pustyni i w puszczy".. W pustyni i w puszczy - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #lektury szkolne, #w pustyni i w puszczy, #test z lektury 4330 x, 2016-01-07 21:34:08Na tym, aby podczas drogi do domu zwiedzić pustynię.. ''W pustyni i w puszczy'' Henryka Sienkiewicza - quiz sprawdzający z lektury.Test z "W pustyni i w puszczy" pomoże ci przygotować się do sprawdzianu ze znajomości lektury!. W Pustyni i w Puszczy autorstwa Henryka Sienkiewicza.. Rozwiąż test.. Sprawdź, czy wciąż pamiętasz losy Stasia i Nel!. Życzę miłego rozwiązywania.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraPotrzebuję 10 trudnych pytań do lektury "W pustyni i w puszczy" wraz z odpowiedziami.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera 16 pytań.. bo nie dość, że trudno nadążyć za aktualnymi młodzieżowymi trendami, to jeszcze dość trudny wiek, w którym zmieniają się zainteresowania, gusty i prezentowe preferencje..

Podziel się wpisem!Quiz W pustyni i w puszczy.

W pustyni i w puszczy Koło fortuny.. wg Buszaania.. Brakuje odpowiedzi.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy dokładnie przeczytałeś książkę!W pustyni i w puszczy - test 65 pytań jednokrotnego wyboru Test.. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. 549 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. a) Henryk Sienkiewicz b) Bolesław Prus c) Adam Mickiewicz d) Juliusz Słowacki 2) Gdzie rozpoczyna się akcja powieści?. 30 Super!W Pustyni i w Puszczy Quiz Wiedzy.. a) w Warszawie b) w Londynie c) w Port Saidzie d) w Chartumie 3) Ojcowie głównych bohaterów byli: a) archeologami b) inżynierami c) podróżnikami d .Opis testu.. Część 1Pytania i odpowiedzi do lektury W pustyni i w puszczy ( 74) Pytania i odpowiedzi do lektury W pustyni i w puszczy (.. Quiz w Poczekalni.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Przygotowaliśmy zestaw 60 - w miarę uniwersalnych .a) "W pustyni i w puszczy" to powieść obyczajowa b) "W pustyni i w puszczy" to powieść podróżnicza c) "W pustyni i w puszczy" to powieść przygodowa 35) Staś nauczył się strzelać: a) w Port Saidzie b) podczas pobytu w Omdurmanie c) po tym, jak zdołał uwolnić się z rąk porywaczy 36) Która narodowość nie pojawia się w utworze?Pytania na sprawdzenie znajomości lektury Henryka Sienkiewicza pt. Udostępnij..

W pustyni i w puszczy.

Dokładniejszy niż streszczenie :) Liczba pytań: 89 Poziom: Trudny Rozwiązany: 8204 razyW pustyni i w puszczy - - Test.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Przewiń.. Klasa 6 Polski.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!. W jakim wieku była Nel?. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Rozwiąż test!Test z lektury pt. "W pustyni i w puszczy" :') Sprawdź swoją wiedzę z tej książki!Quiz W pustyni i w puszczy 28.. Plan wydarzeń W pustyni i w puszczy Ustawianie w kolejności.. Skomentuj.. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W pustyni i w puszczy" - test 2 "W pustyni i w puszczy" - test 3Test do wspaniałego przygotowania się do sprawdzianu z Lektury szkolnej pt. wg Monikaplich.Henryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym.. Odpowiedz na wszystkie pytania.. 1) King to nazwa a) psa b) słonia c) podróżnika d) lwa 2) Głównym z porywaczy dzieci był a) Kali b) Linde c) Fumba d) Idrys 3) Staś Tarkowski ma lat a) 15 b) 14 c) 13 d) 16 4) Nel Rawlinson ma lat a) 10 b) 8 c) 7 d) 11 5) Kali pochodzi z ludu a) Wa-hima b) M`Rua c) Faru d) Fumba 6) Nel jest z pochodzenia a .jest łatwy, ale trudny :D - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury..

W pustynii i w puszczy.

2.Jak dobrze pamiętasz treść książki W pustyni i w puszczy?. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Kategorie: Lektury, Quizy.. Wypełniając test wiedzy, nauczysz się nowych wiadomości na temat tej lektury i rozwiążesz test aby dostać szustkę #Test, #quiz, #nauka, #w pustyni i w puszczy 304 x, 2016-02-23 08:00:00Plik Test ze znajomości lektury w pustyni i w puszczy.doc na koncie użytkownika beatka143 • folder testy z lektur • Data dodania: 28 kwi 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Na tym, aby tata był z niego dumny.. Wyślij zgłoszenie .Test: W pustyni i w puszczy Opis testu: Szczegółowy test z lektury.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczy, poziom trudnyHenryk Sienkiewicz, "W pustyni i w puszczy" - test znajomości lektury na poziomie zaawansowanym.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.Najbardziej kompletny test z lektury W pustyni i w puszczy jaki znajdziesz w sieci.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury W pustyni i w puszczyTEST Z LEKTURY: W pustyni i w puszczy-Susan-1 rok temu..

Rozwiąż test!W pustyni i w puszczy - Test.

Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury W pustyni i w puszczy, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Brakuje odpowiedzi.. Podstawowa; Język polski; Lektury; 13.05.2019 16:25.. Tagi: polskie lektury, sienkiewicz, szkoła.. Na tym, aby upolować rzadkie zwierzęta.. W pustyni i w puszczy - fauna Połącz w pary.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt