Przysięga 475 streszczenie szczegółowe

Pobierz

Engin, myśląc, że rozmawia z Narin, prosi Kumru o poradę lekarską.. Oglądaj serial w TVP 1 i TVP VOD.. Streszczenie.. Przysięga odc.. Przysięga odc.. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Songul zarzuca Melike, że nie umiała uspokoić dziecka.Odcinek 487.. Emir zabiera Feride do jej dawnego domu.. Feride chce oddać się w ręce policji!. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. "Do bezpiecznego miejsca" - odpowiada siedzący za kierownicą Emir.. Przysięga - szczegółowe streszczenie odcinków Przysięga 160 streszczenie szczegółowe Zdesperowany Emir dzwoni do przyjaciela.. serial Przysięga.. Emir nie chce pomóc w poszukiwaniach matki.. Feride dostaje prezent od Emira.. Pewnego dnia matka Reyhan umiera,.. więcej"Przysięga" (2019) Serial obyczajowy opowiadający o miłosnych meandrach współczesnego Kopciuszka, który niespodziewanie znajduje się w świecie biznesowych wyższych sfer.. 383 wyemitowany zostanie w piątek 2 kwietnia.. Chcę wiedzieć o każdym jej kroku i o każdym oddechu, który bierze.. [Streszczenie + Zdjęcia] 30 sierpnia 2021 Turkweb.pl.. "Odwieź mnie na policję.Przysięga odcinek 475.. [Streszczenie + Zdjęcia] 30 sierpnia 2021Turkweb.pl 475: "Dokąd jedziemy?". Kemal i Narin szykują się do wyjazdu.. [Streszczenie + Zdjęcia] 12 sierpnia 2021Turkweb.pl 463: Munever rozmawia przed domem z Tacim..

475 streszczenie szczegółowe.

Kemal jest zazdrosny o nowego ordynatora w szpitalu, w którym pracuje Narin.. Masal prezentuje domownikom swoją pracę domową.. Urażona Songul, za namową Hikmeta, wraca do domu.. Przysięga 160, 161 i 162 wyemitowana zostanie we wtorek, środę i czwartek w… Czytaj więcej.Przysięga 160, 161 i 162 - szczegółowe streszczenie odcinków.. Przysięga - to wydarzy się po weekendzie.. Narin i Kemal informują rodzinę o ślubnych planach.. - prosi mama Narin, przekazując chłopakowi buteleczkę z lekarstwami, którą .Z tego powodu zbiera całą rodzinę i przeprasza Feride za swoje zachowanie.. Niespodziewanie ginie paszport Narin.. Gdzie można zobaczyć 471 - 475 odcinki Przysięgi?. Wśród gości pojawia się Kumru z prezentem dla siostry.. Przysięga odc.. "Możesz sprawdzić, co to za leki?". Songul ma pretensje do Melike, która nie umiała uspokoić dziecka.Przysięga odcinek 475: Kumru w kaftanie bezpieczeństwa!. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. "Do bezpiecznego miejsca" - odpowiada siedzący za kierownicą Emir.. Feride jest zdecydowana, by jak najszybciej zgłosić się na policję.475 odcinek Przysięga będzie można zobaczyć już w piątek, 10 września 2021 od 16:00 na kanale pierwszym TVP.. Na odcinek 384, ze względu na Wielkanoc, poczekać będzie trzeba do wtorku..

476, 477, 478 streszczenia szczegółowe.

Zobacz również: Piosenka z serialu Kozacka Miłość Życie każdego rodzica to nie tylko .. Zaczyna się noc henny.. Fani serialu "Przysięga" na pewno nie będą się nudzić podczas oglądania odcinków, które zostaną wyemitowane w ciągu najbliższych dwóch tygodni.Przysięga 160, 161 i 162 - szczegółowe streszczenie odcinków.. Feride jest w szoku słysząc propozycję Emira.Songul sugeruje, że coś łączy Feride i Emira.. Wspomniane epizody 471 - 475 (i poprzednie) można obejrzeć jeszcze raz po premierze odcinka w telewizji, za darmo za pośrednictwem Internetu oraz platformy vod.tvp.pl.Chcę, żebyś był jej cieniem.. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.Szczegółowe streszczenia serialu Przysięga.. Narin dzwoni do Kemala z przeprosinami.. Ma obawy, że nie otrzyma zgody na ślub z ukochaną.. Na odcinek 355 poczekać będzie trzeba do poniedziałku.. Jest piękną i skromną dziewczyną, wychowaną w szacunku do tradycji.. Przysięga.. Songul, jak tylko może, uprzykrza życie Melike.. Songul zarzuca Melike, że nie umiała uspokoić dziecka.. Kemal jest zaskoczony na widok Kumru.. Feride, mimo szczerej rozmowy z Emirem, nie potrafi mu wybaczyć.. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia..

Przysięga streszczenie.

Dokąd chodzi i z kim rozmawia, będziesz informował mnie o wszystkim.. Przysięga 160, 161 i 162 wyemitowana zostanie we wtorek, środę i czwartek w telewizji TVP 1 o godzinie 15:45.. Emisja w TVP 1 godzinie 16:05.. Munevver udaje się przekonać Kumru do operacji.. Narin .Odcinek 475.. Emisja w […]11 września 2021, 14:00. tureckie seriale.. Cemre zauważa dziwne zachowanie Talaza.Mężczyzna długo czeka na odpowiedź matki Narin.. 476, 477, 478 streszczenia szczegółowe.. Kumru dowiaduje się od matki o ślubie siostry.. Songul boi się zemsty Cavidan i prosi Talaza o pomoc.. Zobacz co wydarzy się w odcinkach 161 i 162 oraz gdzie oglądać serial …Przysięga odcinek 463: Kumru zostaje aresztowana!. Przeczytaj streszczenia szczegółowe i oglądaj odcinki na VOD TVP.. Przysięga ostatni odcinek, powtórki.. Emirowi udaje się zmylić pościg i uciec.. 475: "Dokąd jedziemy?". Co wydarzy się w najbliższych dniach w serialu Przysięga, który po polsku można oglądać w TVP 1?. Feride zostaje poproszona o zidentyfikowanie ciała.. Feride chce oddać się w ręce policji!. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby .Przysięga 440 streszczenie szczegółowe..

[…]Przysięga odcinki 383 i 384 streszczenie.

354 wyemitowany zostanie w czwartek 18 lutego.. Kobieta dostaje zgodę ordynatora i .Przysięga odc.. Dla wszystkich fanów tego tureckiego serialu, który po polsku można oglądać w TVP 2 i online na VOD TVP, prezentujemy opis odcinków 513, 514, który jest ostatnim odcinkiem.. Kumru, mimo zamknięcia w szpitalu psychiatrycznym, udaje się zadzwonić do matki.. Kemal doradza Emirowi, jak załagodzić sytuację z Feride.. Więzień Miłości odc.. Masal jest przerażona zachowaniem ojca.. Z kolei Kumru wraca do szpitala psychiatrycznego w towarzystwie policji, a Songul wyżywa się na Melike, mając .Opis (streszczenie): (N) Kumru dostaje zgodę ordynatora i opuszcza szpital.. Zmienia zdanie po rozmowie z prawnikiem.. Ostatni odcinek VOD pochodzi z serwisu EkstraklasaLive.PL.. 515 nie zostanie wyemitowany.. Kumru przeprosiła za wszystkie krzywdy, ale tak naprawdę to nie może znieść, że Narin i Kemal biorą ślub i w końcu będą mogli żyć szczęśliwie.Streszczenie szczegółowe serialu Przysięga Przysięga 492 streszczenie odcinka.. Seyfi zabija Timura, kiedy ten chce się na nim zemścić za to, że przez niego Cevihar trafił do więzienia.. Emirowi udaje się zmylić pościg i uciec.. Kumru odkręca kurki z gazem!. Ostatni odcinek VODWięzień Miłości streszczenia szczegółowe odcinków serialu.. Co wydarzy się w najbliższych dniach w serialu Przysięga, który po polsku można oglądać w TVP 1?. Streszczenie 475. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kumru kontaktuje się z matką, a jej siostra odbywa nieprzyjemną rozmowę z ordynatorem.. Feride zarzuca Emirowi, że nienawidzi swojego syna.Przysięga odcinki 354 i 355 streszczenie.. "Odwieź mnie na policję.Przysięga - odcinek 475.. Jej intrygi wychodzą na jaw!. Oglądaj serial w TVP 1 i TVP VOD.. Opis serialu Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie.. […]Artykuł Przysięga odc.. Reyhan wychowała się na prowincji.. Emirowi udaje się zmylić pościg i uciec.. Zafer udziela mu dobrej rady.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Zapewnia ją, że zawsze przy niej będzie, a kiedy Kumru wyzdrowieje, zamieszkają razem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt