Jestem bogiem tekst genius

Pobierz

Bo ja jestem Bogiem, uświadom to sobie Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie O rany, rany, jestem niepokonany H-I-P-H-O-P bez reszty oddany Przejebany, potencjał niewyczerpany Chyba w.Jestem bogiem (Straho RMX) Lyrics [Zwrotka 1: Magik] Mam jedną pierdoloną schizofrenię Zaburzenia emocjonalne, proszę puść to na antenie Powiem Ci, że to fakt powiesz mi, że to obciach Pierdolę Cię.Jestem bogiem Tylko wyobraź to sobie, sobie [Zwrotka 1: Magik] Mam jedną pierdoloną schizofrenię Zaburzenia emocjonalne, proszę puść to na antenie Powiem Ci, że to fakt powiesz mi, że to obciach.Bo ja jestem Bogiem Uświadom to sobie Słyszysz słowa, od których włos jeży się na głowie O, rany, rany Jestem niepokonany Ha I Pe Ha O Pe Bez reszty oddany Przejebany Potencjał niewyczerpany Chyba w DNA on był mi dany Czekaj Fokus, Rah Jeszcze oszaleją wszystkie pizdy Gdy poznają mój urok osobisty Duszę artysty To jaki jestem skromny i bystrytekst piosenki: mam jedną pierdoloną schizofrenię zaburzenia emocjonalne proszę puść to na antenie powiem ci że to fakt powiesz mi że to obciach pierdolę cię i tak rozejdziesz się po łokciach bo ja.Jestem Bogiem Tekst piosenki by Despo Rutti.. Szanowny Użytkowniku, Zanim klikniesz "Przejdź do serwisu", prosimy o przeczytanie tej informacji.. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności.Utwór: Jestem BogiemWykonawca: PaktofonikaAlbum: KinematografiaWytwórnia: Gigant RecordsTekst ze strony genius.Nie czuję nikim więcej się mówi że jestem Bogiem [Zwrotka 1] Ona to będzie powód na wymienie zamków W moim w moim domu W moim w moim w moim nowym domu Bo chcę się wkraść, nie mów nic nikomu Nie mów.To życie w moim mieście, ale lżejsze kiedy jesteś bogiem Ye-yeah Lżejsze kiedy jesteś bogiem He, lżejsze kiedy jesteś bogiem Lżejsze kiedy Kiedy jesteś bogiem Lżejsze kiedy Kiedy jesteś bo- [Refren] Jestem legendą jak nikt (ya-yeah) Akceptują już dziś (ya-yeah) Jakby nie to bym się śmiał, woah Geniusz Igi, geniusz Igi Geniusz Igi, woo Geniusz IgiZnajdź tekst utworu Paktofonika - Jestem bogiem i wyszukaj Paktofonika..

Liczba tekstów: 10093 Wykonawców: 1695 ... Jestem Bogiem U?wiadom to sobie Ty te?

Sprawdź słowa piosenki Jestem Bogiem Systemik, zobacz teledysk.. Słuchaj online i odbieraj nowe propozycje, tylko w Last.fm.Zwrotka 1Mam jedną pierdoloną schizofrenięZaburzenia emocjonalneProszę puść to na anteniePowiem ci że to faktPowiesz mi że to obciachPierdolę cięI tak rozejd.TEKST:Raz, dwaRaz, dwaMam jedną pierdoloną schizofrenięZaburzenia emocjonalneProszę, puść to na anteniePowiem Ci, że to faktPowiesz mi, że to obciachPierdolę.Verba - Jestem Bogiem - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. 1 ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa dane .Witam dziś przerzuciłem się na piosenki z minecraft'a ale jeszcze będą TuTki.Tekst :Raz, dwaRaz, dwa[Magik]Mam jedną pierdolną schizofrenięZaburzenia emocjon.Jesteś Bogiem - polski film fabularny z 2012 roku w reżyserii Leszka Dawida, według scenariusza Macieja Pisuka.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostępu do nich w Polityce Prywatności.Paktofonika - Jestem Bogiem (Tekst) - ściągnij piosenkę na komputer lub telefon.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej..

Zobacz słowa utworu Nie jestem Bogiem wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.Najwiwieksza polska baza tekstów piosenek!

Sprawdź słowa piosenki Jestem Bogiem Verba, zobacz teledysk.. Film został luźno oparty na historii działalności polskiej grupy hip-hopowej - Paktofonika, a skoncentrowany wokół osoby zmarłego w 2000 roku rapera Piotra "Magika" Łuszcza.. i to, to tylko psychika Jestem z siebie dumny tak jak i moja ekipa Wracam do Patryka jem i słuchamy magikaJestem Bogiem (bogiem) Tylko uświadom to sobie, sobie Ty też jesteś Bogiem (bogiem) Tylko wyobraź to sobie, sobie [Bridge x3: Magik] Bo ja jestem bogiem [Zwrotka 2: Rahim] W pełni poczytalny za czyny swe odpowiedzialny Jak Ty nieprzemakalny pędzi tu jak halny Wyprzedza świat realny nawiedza wirtualny System binarny materiał łatwopalnySystemik - Jestem Bogiem - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt