Przemówienie dyrektora na zakończenie roku szkolnego

Pobierz

Dziś w szkole jest pusto, cicho, ale równie dostojnie.. Za nami kolejny rok szkolnej edukacji .. Stan epidemii w naszym kraju spowodował, że tradycyjna forma kształcenia zastąpiona została tzw. zdalną edukacją.WYSTĄPIENIE DYREKTORA SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013 Księże Proboszczu - Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły - Szanowni Rodzice - kochane dzieci !. Mamy za sobą 10 miesięcy wytężonej pracy.W obecnym roku szkolnym 2019/2020 przyszło nam się zmierzyć z wyjątkową sytuacją związaną z ograniczeniem funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z epidemią Covid - 19.. Mówił: "Spotykamy się dzisiaj, by po raz kolejny pożegnać rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy i nauki.. Gratuluję wyników w nauce i osiągnięć w różnych obszarach działalności.. Słowa te kieruję dzisiaj do naszej sekretarki Pani Danuty Szawicy , która po 42 latach pracy na rzecz siemiechowskiej oświaty przechodzi na emeryturę.. Podobnie wygląda tekst na koniec podstawówki, na zakończenie klas III lub VI i podobnie przemawia się na ogólnym pożegnaniu uczniów szkoły podstawowej.Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - Przemówienie Dyrektora Pani Małgorzaty Rusinowskiej Szanowni Państwo, Panie Wójcie, Księże Proboszczu, Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Wy - najważniejsi dzisiaj - uczniowie..

Pani Danusiu!Przemówienie na koniec roku szkolnego Pani Dyrektor!

Pragnę wyrazić słowa uznania Rodzicom , którym zależy na dobru .7 days agoW tym miejscu nie będziemy opisywać jak należy napisać przemówienie dyrektora na zakończenie szkoły podstawowej, gdyż doświadczony dyrektor dokładnie zna schemat takiej przemowy.. Drodzy Uczniowie!. Drodzy nauczyciele i wychowawcy, pracownicy szkoły, zaproszeni goście, rodzice, koleżanki i koledzy.. Witam serdecznie naszych gości: księdza proboszcza Bogusława Micha, nauczycieli i pracowników szkoły, a szczególnie serdecznie witam uczniów klasy VIII naszej szkoły.. Z a Wami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów.. W imieniu klas 8 witam wszystkich zebranych na dzisiejszej uroczystości zakończenia roku (np.: 2013/2014).. Jun 26, 2020Jun 24, 2021Jun 25, 2021Dziś w nietypowy sposób chciałbym zakończyć rok szkolny 2019/2020.. Los tak chciał, że wszyscy usiedliśmy do ,,szkolnej ławki" i rozpoczęliśmy nową wspólną edukację.. Doświadczaliśmy oczarowania tajemnicą, o której mówi Albert Einstein w przytoczonym cytacie.Kochana młodzieży, dziękuję wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zgłębianiu tajników wiedzy, zdobywaniu nowych umiejętności, poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów.. Pożegnanie Roku Szkolnego → .Harmonogram wejścia do szkoły dla uczniów klas I-VIII obowiązujący od 07.09.20.20 r. Procedura funkcjonowania szkoły w czasie epidemii od 1 września 2020 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im..

Czas, który spędziłam z Wami zawsze pozostanie w moich wspomnieniach.Jun 6, 2022Jun 25, 2021Czas zakończenia roku szkolnego.

doktora Henryka Jordana w Krakowie1 day ago Był to wyjątkowo trudny rok, rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom.. Procedury postępowania w szkolnym gabinecie stomatologicznym; Szczegółowe zasady bezpieczeństwa w stołówce szkolnejDziś, podczas zakończenia roku szkolnego po raz pierwszy na boisku nie stoją uczniowie w odświętnych strojach, nie przemawiają zaproszeni goście i sympatycy szkoły.. Jana Wyżykowskiego w Polkowicach.. Jest to nasz.. poleca 81 % Język polski Przemówienie na zakończenie roku klas IV LiceumPrzemówienie dyrektora SP na zakończenie roku szkolnego w klasach VIII (około 3,30 minuty) Fragment przemówienia (…) Ktoś kiedyś powiedział, że czas który pozostaje we wspomnieniach nie jest czasem straconym.. A ten rok zaczął się jak każdy inny.. Szkoła Podstawowa nr 31 im.. Zawieszenie zajęć i kształcenie na odległość to niecodzienna i trudna sytuacja, z którą musieliśmy się wspólnie uporać.Od tych słów Alberta Einsteina rozpoczął swoje przemówienie na zakończeniu roku szkolnego 2015/2016 Dyrektor Grzegorz Walotek.. Chcę na koniec wyrazić słowa uznania wszystkim Rodzicom , którym zależy na dobru naszej szkoły - na budowaniu jej pozytywnego wizerunku .. Dziś nadszedł czas pożegnania, lecz pamiętajmy, że "To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to koniec początku" Z okazji zakończenia roku szkolnego przygotowaliśmy specjalną pamiątkę - podziękowania dla nauczyciela.Przemówienie dyrektora admin Czerwiec 26, 2020 "Spotykamy się dziś na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2019/2020..

Przemówienie na zakończenie roku szkolnego Author: ABC Last modified by ...Na koniec w imieniu wszystkich absolwentów pragnę pożegnać Dyrekcję, grono pedagogiczne oraz Was drodzy wychowawcy.

Nikt nie przypuszczał, że będzie inny, niepodobny do poprzednich .Jun 9, 2021Zapraszamy na przemówienie P. Jerzego Kopańskiego Dyrektora ZSP nr 1 w Siedlcach na koniec roku szkolnego 2019/20Serwis internetowy Szkoły Podstawowej nr 31 w Krakowie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt