Warsztaty pisania ikon wadowice

Pobierz

Zajęcia można rozpocząć w każdym momencie.Szkoła Malowania Ikon im.. Tradycyjnie - każdy zabiera własną nieskończona ikonę, materiały i pędzle.. 24-26 czerwca 2022.. Ostatnie wpisy.. Szkoła Pisania Ikon: Krzeszów, Wrocław, Częstochowa.. Artykuły dotyczące technologii i materiałów stosowanych w malowaniu ikon.. Założeniem prowadzących jest połączenie pracy twórczej nad ikoną i stałego doskonalenia warsztatu z pogłębioną formacją duchową.. Początkowo funkcjonowała pod nazwą Karmelitańska Szkoła Ikonopisania, a opiekunem duchowym przez kolejna 9 lat był o. Grzegorz Irzyk OCD.Zapraszamy na warsztaty ikonopisania 2-stopnia w temacie ikony Matki Bożej "Czułej" (Eleusy) w ujęciu popiersia, w klasycznej technice temperowej na gruntowanym podobraziu drewnianym.. Uczestnicy kursów tworzą swego rodzaju wspólnotę modlitwy i pracy.WARSZTATY KALIGRAFII ŚREDNIOWIECZNEJ.. Założeniem prowadzących jest połączenie pracy twórczej nad ikoną i stałego doskonalenia warsztatu z pogłębioną formacją duchową.. Prowadząca - Kinga Bochenek.. Panu Bogu dziękujemy za dar wspólnoty, wspaniałych ludzi i atmosferę która stworzyli.. Św. Józefa powstała w 2006 roku przy klasztorze ojców karmelitów w Wadowicach z inicjatywy Barbary i Krzysztofa Cudo.. Nie, nie byłam tam turystycznie, ale po to, by wziąć udział w warsztatach.. Ikona przyciąga i jednoczy wszystkich: Czytaj dalej Relacje z warsztatów i kursówSzkoła Malowania Ikon im..

Obejmą naukę pisaniaKursy malowania - pisania ikon.

See more of Szkoła Malowania Ikon im.. W czasie wakacji odwiedziłam Zakopane.. św. Józefa odbywa się kilkanaście kursów rocznie.. Warsztaty zorganizowane zostały przez Krzysztofa i Barbarę Cudo, którzy prowadzą Karmelitańską Szkołę Pisania Ikon w Wadowicach.. 17-19 czerwca, dom Sióstr Pasjonistek.. Uczestnicy kursów tworzą swego rodzaju wspólnotę modlitwy i pracy.WARSZTATY KALIGRAFII ŚREDNIOWIECZNEJ Dom rekolekcyjny ojców karmelitów w Wadowicach.. Swoją działalność opiera na kursach stacjonarnych i systematycznych spotkaniach formacyjno - warsztatowych.. św. Józefa w Wadowicach on Facebook.. Dom rekolekcyjny ojców karmeli.. tów w Wadowicach.. Kurs z trzema Archaniołami Luty 2022 - Wadowice; Iluminacja średniowieczna - styczeń 2022 Wadowice; Chrystus Synajski Grudzień 2021 .1 day agoWARSZTATY KALIGRAFII ŚREDNIOWIECZNEJ.. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na drugie w tym roku spotkanie z cyklu "Dawnego malowania i pisania książkowego".. 24-26 czerwca 2022 Prowadząca - Kinga Bochenek.. Warsztaty prowadzone są w oparciu o tradycyjną, bizantyjską technikę ikonopisarską z .. Józefa Ojców Karmelitów w Wadowicach.. Forgot account?Zapisz się na oleśnickie warsztaty pisania ikon Do 10 grudnia przyjmowane są zapisy na warsztaty pisania ikon dla początkujących, które prowadzić będzie Beata Domagała, a które odbywać się będą w terminie od stycznia do kwietnia, w soboty..

Szkolenia i warsztaty tematyczne z zakresu sztuki sakralnej.

Był to plener wyjazdowy przeznaczony dla .Mar 3, 2021Aug 18, 2020See more of Warsztaty Pisania Ikon / Gdańsko - Lubelskie porozumienie on Facebook.. Formacja duchowa twórców chrześcijańskich WADOWICKA SZKOŁA PISANIA IKON IMIENIEM ŚW JÓZEFA Szkoła powstała z 2008 roku z inicjatywy Państwa Barbary i Krzysztofa Cudo pod nazwą Karmelitańska Sz … Zobacz więcej 2272 użytkowników lubi toJózefa Ojców Karmelitów w Wadowicach.. św. Józefa w Wadowicach 17 hrs · Z pozdrowieniami z "warsztatów wykańczających" Realizujemy taki pomysł, żeby raz na dwa miesiące spotykać się weekendowo w jakimś ładnym miejscu, zabrać ze sobą nieskończone ikony i we wspólnocie malować.Obecnie pod nazwą Szkoła Malowania Ikon im.. Prowadząca - Kinga Bochenek.. Dom rekolekcyjny ojców karmelitów w Wadowicach.. Harmonia z przyrodą, spokój i świat otaczający doskonale komponuje się z dziełem Bożym - tworzenie ikony.. 24-26 czerwca 2022.. Głównie w ośrodku rekolekcyjnym ojców karmelitów w Wadowicach, ale również organizowane są kursy wyjazdowe, przy słynnych sanktuariach: w Sokółkce, w Rychwałdzie, w Jarosławiu.Zakończyliśmy dziś warsztaty książkowej iluminacji średniowiecznej..

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na drugie w tym roku spotkanie z cyklu "Dawnego malowania i pisania książkowego".

Kurs prowadzony będzie w trybie zdalnym w rytmie indywidualnym każdego uczestnika.. Swoją działalność opiera na kursach stacjonarnych i systematycznych spotkaniach formacyjno - warsztatowych.. św. Józefa w Wadowicach May 25 at 4:03 PM · Zapraszamy serdecznie na kolejne WARSZTATY WYKAŃCZAJĄCE do malowniczo położonego Mucharza.. Mieści się w niedużej miejscowości na Podlasiu, wśród najcenniejszego skarbu i daru Bożego jakim jest matka natura.. Służymy pomocą warsztatową i towarzystwem KURS PODSTAWOWY IKONOPISANIA "IKONA - MODLITWA I WARSZTAT" - 15 - 23 października, (stacjonarne z zakwaterowaniem i wyżywieniem) Collegium Marianum Księży Pallowynów - Wadowice WARUNKI UCZESTNICTWA.Szkoła Malowania Ikon im.. Tym razem zajęcia będą poświęcone kaligrafii.. więcej IKONYRelacje z warsztatów i kursów; .. Techniki i materiały..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt