Mama nie akceptuje moich wyborów

Pobierz

Potem usłyszałam, że mówi do tej drugiej "córeczko".. Nawet powiedziała do niej: "mamuś".. Polecane posty.. W windzie zobaczyłam dziewczynę z niebieskimi włosami, w glanach i kolczykiem w brwi.. Kiedy wyszłyśmy z mamą z windy powiedziała do mnie "Jak przyjdziesz tak do domu, to cię wyrzucę".Moja mama nie akceptuje mojej orientacji.. Dużo czasu upłyneło , czasem mam żal do rodziców że to tak wyglądało, czasem myślę że może ja coś źle zrobiłam ale żyjemy w zgodzie na tyle ile to możliwe.Cześć, moja mama nie akceptuje mojego chłopaka, ponieważ pije i źle się zachowuje Chcę, aby moja mama zrozumiała, że będąc jego dziewczyną, może się zmienić, ponieważ mnie kocha, a .odpowiedział (a) 04.12.2011 o 00:46: Nie przejmuj się tym.. Szukaj.. Poznajesz kogoś wyjątkowego, zakochujecie się w sobie i wszystko idzie wspaniale, aż do momentu, w którym decydujesz się oznajmić o swojej miłości światu, czyli przedstawić partnera rodzicom i przyjaciołom.10 sygnałów, że to toksyczna matka.. Bunt pielęgniarki "Pacjenci nas wyzywają, potrafią uderzyć, opluć" Odbyłem rozmowę z pielęgniarką, która pracuje na dTylko problem w moich rodzicach, a raczej w mamie.. Piszesz, że mama się nie chce zmienić.Nie, nie mogę sobie kupić/zrobić sama bo: a) nie mam pieniędzy b) chyba dostałabym szlaban na 20 lat.. Kilka razy złapała starszą za rękę - bez zbytniej przesady, nie wylewnie.Jan 6, 2022Mam rosnące wrażenie, że terapeuta mnie nie rozumie, nie akceptuje moich wyborów, lekceważy mnie, gdy mówię o rzeczach dla mnie waznych, ale pozornie małych..

Moja mama nie akceptuje mojego faceta.

Sztuka odmawiania i dobrych wyborów Temat: Postaw na ruch Temat: Znajdź słabe ogniwo .. Zachęcam Panią przede wszystkim do refleksji, jak ocenia Pani swoją relację z rodzicami, Wasze wzajemne zachowania względem siebie i próby lepszego zrozumienia, jakie mechanizmy działają w Pani w rodzinie.Mam świadomość tego, ze nie akceptuje ona moich pewnych wyborów i zachowań a ja chcąc funkcjonować w zgodzie zarówno z nią jak i z moim mężem (tu jest chyba dobre miejsce aby zaznaczyć, ze kocham go i jestem z nim szczęśliwa; uważam też nasz związek za udany) zaczynam tracić grunt pod nogami.TryToRemebmer, zachowanie Twojej mamy raczej nie wskazuje na to, żeby miała się pogodzić z Twoim związkiem w najbliższym czasie.rozumiem, że przykra dla Ciebie sytuacja.dla Ciebie i Twojego mężczyzny.jeśli przez trzy lata próby przekonania rodziców do zaakceptowania Twojej decyzji się nie powiodły, to ja na Twoim miejscu nie traciłabym czasu i energii na lawirowanie pomiędzy rodzicami i partnerem beznadziejnie próbując ich ze sobą poznać czy też mając nadzieję .Poprostu go nienawidziła.. Parę miesięcy temu powiedziałam swoim rodzicom o tym, że jestem lesbijką.. Tylko zastanów się, czy to coś zmieni, a przede wszystkim czy będą to zmiany na lepsze.. Młodsza nie przewróciła oczami, nie było w niej rozdrażnienia wynikającego z bliskości czy czułości osoby, której czułości nie chcemy..

Każdy ją akceptuje i lubi.

Bardzo mnie to męczy i przejadam się zajadając stres (szczególnie kiedy przyjeżdżam do domu na weekendy-studiuję).Moja mama nie akceptuje znajomości, potrafię zrozumieć ze wyobrażała sobie dla mnie innego męża ale ja po dwóch latach ciągłych uwag mam dość.. Problem w tym, że moja mama nadal w to nie wierzy, nie akceptuje nieheteroseksualności i uważa, że wie, co wychowała.. Pytania .. Tak jak powie tak musi być.. Wyprawa po nowe życie.. Mam wrażenie, że chce rozmawiać tylko o moich relacjach z innymi, o moich rodzicach, podczas gdy ignoruje kwestię moich zaburzeń odżywiania, czy problemów zdrowotnych.. Każdy jest inny i trzeba to akceptować.. Nie wyobraża sobie, że jak ja mogę jeździć na urodziny, komunie i inne wydarzenia do jego rodziny.. Skoro traktujemy siebie poważnie to ja nie widzę problemu.Szczególnie we wczesnej dorosłości (ale i długo później, nawet całe życia) wpływ rodziców na poglądy, decyzje, wybory może być duży.. Wysiadam.. Odnoszę wrażenie, że Pani rodzice nie zauważyli, że z małej dziwczynki stała się Pani kobietą mającą swoje życie i swoje potrzeby.Powiem jedno,nikogo nie chcę obrażać.24 lata po ślubie,jeśli mój mąż by zmarł,zdradził by mnie,rozstałabym się z nim,wiem jedno.Żaden facet nie jest mi potrzebny do szczęscia,do wychowywania moich dzieci,a ja jego też nie chciałabym wychowywać, zaprzyjażniać się itp.Krzywdą by było to robić.Jak przekonać 5 dzieci do faceta matki,kobiety ojca?Cud by się musiał stać .I pogodna..

Posłuchać siebie, co naprawdę dla Pana jest ważne...Matka nie akceptuje moich wyborów.

Szkoła - zapytaj eksperta (1391) Szkoła - zapytaj eksperta (1391) Wszystkie (1391) Język angielski (781) Język .Apr 6, 2021Z tego co Pani pisze jest Pani dosrosłą osobą, której życiem sterują rodzice a szczególnie mama.. Spróbuj wytłumaczyć mamie, że taki właśnie jesteś i nie zamierzasz się zmieniać.. Jest bardzo miła.. Nawet jakbym tej osoby nie znała i tak zaakceptowałam bym wszystkich ludzi którzy lubią być samotni.Mama, mama i trójka dzieci.. 4.Znam taką osobę.. Juz od 13 lat udowadniam jej ze jestem szczęśliwa na moich zasadach #3;Zobacz 5 odpowiedzi na pytanie: Mam 15 lat A mój chłopak 18, a moja mama nie akceptuje tego zwiazku.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Psychologowie mówią o takich osobach i relacjach "wplątani" i szukają przyczyn nierespektowania granic w strachu przed porzuceniem.- Mama nie akceptuje moich wyborów, ale szalenie mnie kocha, ja zresztą ją również - mówi w wywiadzie Magdalena Koleśnik, gwiazda głośnego filmu "Sweat", który można już oglądać w kinach.Nie ma jednego prostego rozwiązania dla Twojego problemu.. Co Pan może zrobić?. Ja lubię samotność.. Nie zaakceptowala mego wyboru, nie była na ślubie , jak Kuba się urodził to pierwszy raz go zobaczyła jak miał ponad pół roku.. nie mogę się nawet mamie zwierzyć jak się z pokłócę z X bo zaraz będzie zebym go zostawiła, że ona wiedziała ze tak będzie,a jemu nie mogę powiedzieć jak mnie serce boli z powodu uwag mamy bo nie chce go ranic i tak oto jestem sama ze wszystkim.Gdy bliscy nie akceptują twoich wyborów miłosnych..

Tata akceptuje moje wybory i czuje to, ale pod wpływem mamy jest zupełnie inaczej.

Proszę szczerze i spokojnie porozmawiać z mamą i może zapewnić ją, że jest dla Pana ważna edukacja, z takimi przedmiotami, które Pana ciekawią.. Nie rozmawiaj z nią na tematy, które mogą objawić Twoje poglądy - nie będzie miała się czego czepiać.Postawiłam na swoim i się opłaciło powiedziałam mojej mamie w prost ze nie wieże w takie rzeczy i ze wieże w naukę a nie legendy i podziałało rozmawiaj z twoją mamą jak osoba dorosła i podaj prawdziwe powody musisz być stanowcza ale nie dziecinna i powiedz ze religia to nie może być przymus tylko sposób życia wysil się i znajdź jakie cytaty religijne i ja przekonaj ze ma racje ale ty musisz decydować o swoim życiu i o sobie popełniając błędy uczysz się żyćMoja mama jest dla mnie bardzo ważna, liczę się z jej zdaniem tym bardziej jestem załamana.. Uparcie twierdzi, że po prostu boję się mężczyzn.Wejść np. do kuchni kiedy mama gotuje, usiąść na krześle i powiedzieć: Mamo.. "Stwierdziła, że ona by się wstydziła takiego chłopaka".. nie szanuje Twoich wyborów, nie zauważa, że jesteś dorosła - traktuje Cię jak dziecko, uważa, że tak trzeba, bo ktoś musi Cię pilnować, nie daje Ci prawa do prywatności, czy własnych decyzji, jest zdania, że sama wie, co dla Ciebie jest najlepsze.. Od samego początku swojego życia musiałam walczyć .. Diety.. Przez Gość załamana12098, Sierpień 26, 2014 w Dyskusja ogólna.. Bądź sobą!. Jak się żyje "tęczowym rodzinom" w Polsce?. Gość załamana12098 Gość załamana12098 .Psychologia Brak akceptacji wyborów przez rodzinę Mam problem: niby wszystko wydaje się ok, ale ogólnie moja rodzina nie akceptuje mojego życia i wyborów.. Warto rozmawiać z mamą na temat jej zachowania i Twoich odczuć.. Smacznie Dopasowana 5w1 ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt